Opublikowano Dodaj komentarz

Sprawdziany

W ramach Naszego portalu uruchomiliśmy właśnie nową kategorię, na której znajdziesz sprawdziany, kartkówki, testy i egzaminy. Od dziś możesz publikować i kupować gotowe sprawdziany, które możesz wykorzystywać do sprawdzenia wiedzy i umiejętności swoich uczniów.

Sprawdziany i kartkówki gotowe do pobrania

W odpowiedzi na sugestie użytkowników portalu postanowiłem dodać nową kategorię. Zgadzam się, że opracowywanie sprawdzianu z danego zakresu może być czasochłonne. Dlatego właśnie poniżej znajdziesz gotowe sprawdziany i kartkówki, testy i egzaminy, które możesz wykorzystywać podczas zajęć. Pamiętaj jednak, aby jako autor/ka sprawdzianów tworzyć je jako dwa pliki (najlepiej pdf):

  • plik z gotowym do pobrania i wydrukowania testem,
  • plik odpowiedziami na pytania (jeśli to możliwe).

Sama publikacja materiału nie również się znacząco od standardowego materiału edukacyjnego publikowanego u Nas. Jeżeli jesteś tutaj po raz pierwszy i chcesz sprzedawać kopię swoich testów to polecam poznać się z artykułem Jak publikować materiały dydaktyczne na Naszym blogu. Nasza strona to nie tylko możliwość sprzedawania i kupowania sprawdzianów, ale i pozostałych pomocy dydaktycznych tj. scenariusze lekcji, prezentacji itp.

sprawdziany

Dodatkowa funkcja portalu to również szansa dla uczniów na sprawdzenie swojej wiedzy w danym zakresie, przed egzaminem. Uczysz się do egzaminy ? Sprawdź czy zaskoczą Cię pytania od nauczycieli z całej Polski.

UWAGA:  Upewnij się, że publikując sprawdzian w polu Kategorię jako Podstawową kategorię zaznaczmy szkołę do jakiej należy dany test.

jak dodać sprawdziany

Sprawdź dostępne sprawdziany do pobrania: ⤵

Pamiętaj na każdym etapie tworzenia i przygotowywania materiału, możesz liczyć na moje wsparcie.
Telefon: 730 775 333
E-mail: kontakt@odnauczycieli.pl

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.